Verenigingen

Het verenigingsleven en de serviceclubs zijn onlosmakelijk verbonden met de organisatie van veel activiteiten. Veel vrijwilligers en mensen die hun creatieve inbreng hieraan geven. Vandaar dat wij hen een speciaal plekje willen geven.
Op deze pagina worden de verenigingen en clubs op een overzichtelijke wijze weergegeven.

 

(SPORT)VERENIGINGEN 

Vereniging Naam                                                                  
PLAATS
CONTACT
Fysio Fitnesscentrum Fysio Fit Eerbeek EERBEEK www.fysio-eerbeek.nl
Fysio Fysio Brummen BRUMMEN www.fysiobrummen.nl
Sjoelen Sjoelclub Bello '81 EERBEEK Geen eigen site
Sjoelen Sjoelvereniging "N.A.R." BRUMMEN Geen eigen site
Hart patienten Sport- en Spelvereniging Harvo EERBEEK http://harvo-eerbeek.nl/
Gehandicapten Stg. Sportinstuif Gehandicapten Rheden e/o DIEREN www.sportinstuif.nl/
Gymnastiek Gymnastiekvereniging K&V EERBEEK www.krachtenvlugheid.eu
Gymnastiek Gymnastiekvereniging Sparta LEUVENHEIM www.spartabrummen.nl
Voetbal Voetbalvereniging Sportclub Brummen BRUMMEN www.sportclubbrummen.nl
Volleybal Volleybalvereniging Bruvoc BRUMMEN www.bruvoc.nl
Korfbal Korfbalvereniging Mélynas Domatrac EERBEEK www.kvmelynas.nl
Korfbal Korfbalvereniging Mélynas Domatrac BRUMMEN www.kvmelynas.nl
Tennis Beckson Tennisclub Brummen BRUMMEN www.btcb.nl
Tafeltennis Eerbeekse Tafeltennisvereniging E.T.T.V. EERBEEK www.ettveerbeek.nl
Handbal Handbalvereniging Brummen BRUMMEN www.handbalbrummen.nl
Voetbal Voetbalvereniging Oeken BRUMMEN www.oeken.nl
Voetbal Voetbalvereniging Eerbeekse Boys EERBEEK www.eerbeekseboys.nl
Volleybal Volleybalvereniging Spiker LOENEN www.spiker.nl
Kegelen Dames kegelclub R.B.K. BRUMMEN Geen eigen site
Jeu de Boules Jeu de boulesvereniging "Le Pionnier" BRUMMEN www.lepionnier.nl
Duiken Duikvereniging CETA CEA  ZUTPHEN http://www.cetacea.info/
Kegelen Kegelclub "Entre Nous" EERBEEK Geen eigen site
Klootschieten Klootschietvereniging "'t Haagje" EERBEEK Geen eigen site
Tennis Leuvenheimse Tennisclub LEUVENHEIM Geen eigen domeinnaam
Biljarten Senioren Biljartclub "De Korenmolen" EERBEEK Geen eigen site
Voetbal Voetbalvereniging Anadolu '90 EERBEEK Geen eigen site
Voetbal Voetbalvereniging S.H.E. HALL www.vvshe.nl
Zaalvoetbal Zaalvoetbalvereniging FC Andarinyo EERBEEK http://fcandarinyo.nl/
Badminton BTC Het Hammeler BRUMMEN Geen eigen site
Scouting Stichting Scouting Eerbeek EERBEEK www.tapawingo.nl
Dammen Brummense Damvereniging BRUMMEN www.brummensedamvereniging.nl
Kaarten Bridgeclub "I love bridge" EERBEEK www.ilovebridge.nl
Kaarten Bridgeclub Brummen BRUMMEN www.bridgeclub-brummen.nl
Kaarten Bridgeclub Eerbeek EERBEEK www.bridgeclubeerbeek.nl
Schaken Eerbeekse Schaakclub ESC EERBEEK www.eerbeekseschaakclub.nl
Fietsen ATB-club Last Gear EERBEEK www.lastgear.nl
Hardlopen Loopgroep Jan Strijker OEKEN www.janstrijker.nl
Hardlopen Loopgroep Brummen BRUMMEN www.loopgroepbrummen.nl
Hardlopen Loopgroep Eerbeek EERBEEK www.loopgroepeerbeek.nl
Badminton Badmintonclub 't Pluumpje EERBEEK www.btctpluumpje.nl
Tennis Tennisclub Eerbeek EERBEEK www.tceerbeek.nl
Badminton Badmintonclub Brummen BRUMMEN Geen eigen site
Badminton Badmintonclub Leuvenheim BRUMMEN Onbekend
Paardensport LR & PC "De Veluwezoom" EERBEEK www.develuwezoom.nl
Paardensport Paardensportvereniging "De Oortveldruiters" EMPE www.oortveldruiters.nl
Paardensport RV & PC "De IJsselruiters" LOENEN www.ijsselruiters.nl
Schieten Schietvereniging Willem Tell BRUMMEN www.willemtell.nl
Schieten Schietvereniging D.V.S. EMPE Onbekend
Karate Karateclub Eerbeek EERBEEK www.karateclubeerbeek.com
Sportschool Sportcentrum Fit & Fun EERBEEK www.fit-fun.nl
Sportschool Sportschool Hippmann BRUMMEN www.hippmann.nl
Tuinieren Groei & Bloei afdeling Veluwezoom EERBEEK www.veluwezoom.groei.nl 
Vissen Hengelsportvereniging "De Karper" BRUMMEN http://dekarper.mijnhengelsportvereniging.nl
Vissen Hengelsportvereniging Eerbeek EERBEEK www.hsveerbeek.nl
Wandelsport Wandelsportvereniging Brummen BRUMMEN Geen eigen site
Wandelsport Wandelsportvereniging Eerbeek EERBEEK www.wsveerbeek.nl
Zwemmen Stichting Rhienderoord Zwem & Sport Plezier BRUMMEN www.rhienderoord.nl
Zwemmen Zwemsportvereniging “de Spreng” EERBEEK www.zvdespreng.nl
Zwemmen Stg. Zwem- en recreatiebad Coldenhove EERBEEK www.zwembadcoldenhove.nl

 

Evenementen

Activate & Exposure ondersteunt evenementen en activiteiten die de leefbaarheid bevorderen. Afhankelijk van de vraag wordt de bijdrage daarin bepaald...

Lees meer

Organisaties

Soms kom je letterlijk wat handjes tekort bij de organisatie van een evenement. Zoek contact met anderen en gelijkgestemden die je kunnen helpen.....

Lees meer

Diensten

Iedereen die iets wil organiseren heeft wel eens iets dat hij of zij net niet weet. Wij kunnen je verder helpen in de organisatie...

Lees meer